
Sama groza me je, ce pomislim, koliko se razlikuje Slovenija od Australije. Nekoliko lesa in pescica zebljev ter malo domisljije in ze je tukaj domek za kaksno ptico. Kar pa se v Slo ze redko vidi. Sramota za ribiska ter lovska drustva, ki tako ali drugace, bi rekel zanemarjeno skrbijo za ohranjanje katerekoli pticje vrste v Slo. Upam da vam ta bo ta slicica kaj dala misliti. Le kdo domuje srecen v temu domeku?
