No in spet malo predstavitve vsej Sloveniji in vsem ki se morda zdi boj bloger pac malo zanimiv. Mislim da bom prekinil z nadeljevanjem bloga . Vsaj po komentarjih imam obcutek da kar malo ljudi prebira moj blog .Tako!!! ce ne bo komentarjev se bo zal ta blog zakljucil.Ja in po najbolj zelenem delu Australije se lahko vozite kar nekaj casa med samo goscavo. Eno uro voznje od samega centra Melbourna in pol ure od naju ste na dokaj po nase( hripcku) Za AUS-CE pa kar hrib za nekatere pa gora.HA












