
Mislim, da je ta pravkar priletel iz Nemcije. Oprostite, morda priplul .... Saj me njihov zvok spominja na ladije, ki pljujejo po nemskih rekah in delajo tuuuu,tuuuu,tuuu...
Se vam ne zdi,da smo dovolj kradli naravi ali vojasko kratili svobodo zivalim, jim odvzemali ozemlja. prebudi se in zacni brisati crte na kartah, ki so na kruti nacin vrisane, ter reci: "rodil sem se na zemlji,imam pravico ziveti kjerkoli na tem planetu!!!" KOSTOV ZVONE