POVNA GLAVA, SE VELIKO NE ZAPRTIH PREDALOV. NE VEM KAM DRVIM. LE VACSIH POSTOJIM, SE VPRASAM, SEM MORDA RES JAZ ALI NEKDO, KI MI POLAGA MISLI V VSE TE PREDALE. CAS JE ZE , DA SE ZNEBIM TE PRETEKLOSTI, V NOVEM SVETU ZACNEM NOVA DOZIVETJA IN RAZISCEM SAMEGA SEBE. V UPANJU, DA SE BOM V MIRU PRIBLJIZAL NARAVI TER ZIVALIM. NEBOM HLASTAL ZA BOGASTVOM , SLAVO... LAHKO RECEM, SVET JE MOJ IN KONCNO BOM ZACEL VLADATI Z MIROM V ROKI. TOKRAT SLEDITE MI IN SE PREPUSTITE MISLIM OSEBE, KI VAM BO PRICARALA SVET , LEPSI IN BOCUDOVANJA VREDEN. KOSTOV Z.
Powered By Blogger

PUSTIMO ZIVETI SEBI IN OKOLJU OKOLI SEBE

  • /////////////////////////////////////////////////

sreda, 29. avgust 2007



Kako sem mu fovs! Tudi jaz bi sedaj rad polezaval na soncku in se grel. Ko vidim te ogromne, 1.5metra velike kuscarje, takoj pomislim na crnogorce. Ne vem zakaj, morda veste vi.


Cisto pravi galebi, prav taksni, kot jih vidimo doma ob morju . Mislim pa, da ta ni star vec kot kaksnih 5-6 mesecev. Mlad in lep. Pa saj so vsi galebi lepi in videti cisti. Le kako jim to uspe?


Le kaj naredijo da jim uspe imeti tako lepe otrocke? Ja, ja,... in taksen si malo kasneje, ko prevec zahajas v McDonalds!


Kak bi jo stisnoooo!!!!


Mislim, da je ta pravkar priletel iz Nemcije. Oprostite, morda priplul .... Saj me njihov zvok spominja na ladije, ki pljujejo po nemskih rekah in delajo tuuuu,tuuuu,tuuu...


In kot se spodobi za Australijo, se kaksna fotka res prave pande. Ta se mi zdi da mi je kar malo podobna, vsaj na trenutke, mislim, da nisem prav nic drugacen, ko zjutraj lezem iz postelje. Prav z veseljem bi je rad objel, a le toliko casa, dokler mi objema ne bi vrnila. Ne bi rad cutil teh krempljev na moji kozi. Sicer si pa raje kupite plisastega medveda. Drugace so pa res prisrcne zivalice.
Ta pa se mi zdi, da bo pravkar kaksen jajcek zvalila . Zelo zanimiva in prav lepo crno belo pisana z dolgim kljunom. Pa kaksen pogled mi je namenila!


NEEEEEEE, to ni kura noooo. To je neke sorte orel, samo ne vem, ce tukaj ni mel prste zraven kaki slovenski petelin. Meni je tako zalosten videti, a res zanimiv. Med jato domacih kur bi se lahko skril le samo toliko casa, dokler ga ne bi petelin opazil ...ha,ha...

Meni najljubsi pticek! Ne pticek, najbolj glasen ptic sploh. Nisem vedel da je teh ptic tukaj vec vrst, oziroma vec barv. Ta je modra kukubara.

nedelja, 19. avgust 2007



Morda ne boste vrjeli, ampak ga je bilo res tezko ujeti v objektiv aparata. A k sreci takemu profesionalcu tudi najmanjsi ptic ne uide iz rok (no kakih 10 je ze uslo ). Pa brez skrbi, se vsi bodo prisli na bloger pa makar jih s taxijem pripeljem!


Lahko je njim, ko lahko letijo!


Ja, tudi taki z rdecimi kljuni in belo ritko plavajo v teh jezerih in kot kaki stari parniki kricijo kolikor se da.


Je se mraz za kopanje.


Skoraj kot doma.
Nedalec od naju, pet minut s kolesom, se nama odpirarajo taksni prizori narave. Pa naj se kdo rece, da ziviva v AUS.


Sama groza me je, ce pomislim, koliko se razlikuje Slovenija od Australije. Nekoliko lesa in pescica zebljev ter malo domisljije in ze je tukaj domek za kaksno ptico. Kar pa se v Slo ze redko vidi. Sramota za ribiska ter lovska drustva, ki tako ali drugace, bi rekel zanemarjeno skrbijo za ohranjanje katerekoli pticje vrste v Slo. Upam da vam ta bo ta slicica kaj dala misliti. Le kdo domuje srecen v temu domeku?


Ja taksni in malo drugacni ptici, v velikosti kake prave slovenske kure, se tukaj prav povsod pasejo. Seveda letenje za njih je zal le v nujnem primeru, drgace pa so izvrsni plavalci.