
Morda ne boste vrjeli, ampak ga je bilo res tezko ujeti v objektiv aparata. A k sreci takemu profesionalcu tudi najmanjsi ptic ne uide iz rok (no kakih 10 je ze uslo ). Pa brez skrbi, se vsi bodo prisli na bloger pa makar jih s taxijem pripeljem!
Se vam ne zdi,da smo dovolj kradli naravi ali vojasko kratili svobodo zivalim, jim odvzemali ozemlja. prebudi se in zacni brisati crte na kartah, ki so na kruti nacin vrisane, ter reci: "rodil sem se na zemlji,imam pravico ziveti kjerkoli na tem planetu!!!" KOSTOV ZVONE