
NEEEEEEE, to ni kura noooo. To je neke sorte orel, samo ne vem, ce tukaj ni mel prste zraven kaki slovenski petelin. Meni je tako zalosten videti, a res zanimiv. Med jato domacih kur bi se lahko skril le samo toliko casa, dokler ga ne bi petelin opazil ...ha,ha...
