POVNA GLAVA, SE VELIKO NE ZAPRTIH PREDALOV. NE VEM KAM DRVIM. LE VACSIH POSTOJIM, SE VPRASAM, SEM MORDA RES JAZ ALI NEKDO, KI MI POLAGA MISLI V VSE TE PREDALE. CAS JE ZE , DA SE ZNEBIM TE PRETEKLOSTI, V NOVEM SVETU ZACNEM NOVA DOZIVETJA IN RAZISCEM SAMEGA SEBE. V UPANJU, DA SE BOM V MIRU PRIBLJIZAL NARAVI TER ZIVALIM. NEBOM HLASTAL ZA BOGASTVOM , SLAVO... LAHKO RECEM, SVET JE MOJ IN KONCNO BOM ZACEL VLADATI Z MIROM V ROKI. TOKRAT SLEDITE MI IN SE PREPUSTITE MISLIM OSEBE, KI VAM BO PRICARALA SVET , LEPSI IN BOCUDOVANJA VREDEN. KOSTOV Z.
Powered By Blogger

PUSTIMO ZIVETI SEBI IN OKOLJU OKOLI SEBE

  • /////////////////////////////////////////////////

nedelja, 17. junij 2007

SORRENTO






Vredno je upostevati opozorila.



Sorrento, dve uri voznje od najinega doma, juzno od Melbourna. V sami spici Port Phillip pristanisca, ki oskrbuje ves Melbourne ali kar vso Avstralijo. Na samem ustju zaliva lezi malo mestece Sorrento. Privlacno turisticno mestece s kar nekaj malimi hoteli, moteli in na dolgo ob obali razpotegnjenimi kampi. Z leve strani odprt valovit ocean in z desne strani malo slano jezero Port Phillip. Da kdo ne bi mislil, da je to, kot ledena plosca mirno jezero, le velika luknja s pritokom oceanskega morja. V neomejeni pesceni plazi, se z otroki zasipavate s peskom in ustvarjate pescene gradove, dokler ne ugotovite, da ste sami bolj padli noter, kot pa otroci. Meni, moram reci, je bolj privlacna oceanska obala, kjer se da srfati kjerkoli vam srce pozeli. Na dolzini tridesetih km obale, lahko srfate na velikih, malih, a vecinoma na nevarnih valovih. Seveda srfati in spociti si oci na lepih dekletih, ki mislijo da so tjuljni na deskah pravi frajerji (JA NO). Tudi sam poskusam zlesti na desko in se enkrat osvojiti mojo princesko Karmen. Zal se brez kaksnih vidnih uspehov le malo namakam v vodi. A vseeno pravi, da me ima rada.

In spet vrnimo se v Sorrento, turistom prijazno mestece. Na 500m taksnih ali drugacnih trgovinic, ki praznijo zepe turistom. Pa ne samo v trgovinah, tudi sama imava slabo izkusnjo, ko so naju okradli na parkingu ob obali. V glavnem denarnic ne puscati v avtu in ne jih nositi s seboj.??

Toliko tokrat o Sorrentu in njeni privlacni okolici.


Kje to je!!






Sevede brez svetilnikov tudi na tem otoku ne gre.


In malo bolj extremne obale

Ni komentarjev: