WARBURTON
Okoli ene ure voznje ki se pocasi preliva podoba kot bi se vozil po stajerskem hribovju.
Sevede vse povsod povno vinogradov, kamor koli vam seze oko trte in morda kaka krava ki pa se osamljeno pase . In koncno Warburton , pa da ne bo pomote to je v AUS . Dovgo raspotegnjena vasica nekako turistom naklonjena z china izdelki pa povno hitre prehe .

Polska restavracija ni kaj Poskisil sem sevede meni najljupso pijaco ki pa se jo tesko obranim. Polsko PIVO Perla morem reci zelo okusno. Ni kaj!!

In malo okolice potocki,race.....


In sevede tudi tukaj se najdejo podobni Presernu, Plecniku...
Ki si vstvarjajo svojo okolico tokrat malo drugace od tistih
ki mislimo da normalno zivimo.???????

Ni komentarjev:
Objavite komentar