Ja kaj naj vam recem, ponovno spet na blogu.
Kar nekaj casa je minilo da sem se spet spravil na bl...zadevo, in zdaj sem spet tu.
pa kar zacnimo . Pred kratkim sva se preselila v novi mali domek
Kar nekaj casa je minilo da sem se spet spravil na bl...zadevo, in zdaj sem spet tu.
pa kar zacnimo . Pred kratkim sva se preselila v novi mali domek

Ki zgleda nekako takole znotraj.
ja no.

in sevede zunaj.
Lahko recem da so stvari selitev kar dobro prestale, sevede take neprecenljive vrednosti in dragocenosti ni kar tako lahko prevazati z kiperjem. . Pa lahko upam da se bova morda se kolikokrat vsaj trikrat se selila v 10 letih. Sevede postajava prava avstralca , ce mi sosedov pes ni vsec se bom pac odselil kam drugam pa bo. Saj z samimi sosedi so pogovori skoraj da nemogoci (ja odprti ljudje pac AUSTRALCI). Pa pustimo zdaj to midva sva nekako se umirila in lahko potihom recem da sva nekako utisala svoje hrepenjenje po miru.


1 komentar:
Oj!
Res mi je vsec tale vajin novi domek!!! Prou vesela sem za vaju!!! Zelo, zelo, zelo! :)
Kristina, ki vaju pogresa. :)
Objavite komentar