
Evo mene spet nekaj malih slicic, za popestritev bloga.
Tokrat vam predstavljam papigo po Avstralsko je
KAKATU po Slovensko pa KAKADU . Sicer ne vem
kako so se znasli poleg kengerujev je pa tukaj se nesteto drugih
res lepih pticev ki, pa so in letajo na prostem v SLO pa jih videvamo, le v kletkah. (ZAL)

Ni komentarjev:
Objavite komentar