
SRAMOTA!!!
Morda vecina od vas razmislja kako bi bilo lepo leteti.
Sproscati adrenalin po zraku brez izpusnih plinov. Se en luping, pa upam, da mi bo danes uspelo pristati.
A zal se nismo prisli tako dalec. Mislimo, da smo najbolj razvita bitja tega planeta. PA SMO RES? Res smo. Ne boste vrjeli, da smo zraven vseh rud, nafte, iznasli se PLASTIKO. Morda, ce se ozres okoli sebe, bos lahko nastel veliko plasticnih pokrovckov, drzal, stolov, celo avtomobili se delajo iz plastike. Kako cudovito!!! Ko bos stopil v gozd, bo namesto rjavece plocevine, sedaj stal avto iz plastike. Lepo, bo vsaj kaksna zival nasla novi domek in to v avtu.
Sedaj zivim v drzavi, ki sem mislil, da so z vsemi plasticnimi zadevami kar dobro osvesceni!! Ja dalec od tega. Lahko bi rekel, da je ta AVSTRALIJA plasticna. No, v prednosti pa so v tem od same SLO, da imajo dokaj dobro urejeno reciklazo odpadkov.
Kam in kako jih reciklirajo pa sem se v raziskovanju. Vrjetno v svoj zep!!
Pa pustimo zdaj to. Posvetimo se spet razmislanju kako leteti. Ob pogledu slikice.

2 komentarja:
Zivjo!
Vceraj sem prebrala ta tvoj prvi post na tvojem novem blogu in se bila prav pozitivno ganjena nad tvojim pisanjem. Tvoja smer razmisljanja in tvoje pisanje se mi zdita prav zanimiva! Tudi jaz velikokrat razmisljam o tem; o okolju, o ljudeh kako si sami unicujemo to prelepo naravo, ki nam je dana, kako počasi ubijamo to naso lepo Zemljo,... Skoda. Pa vse to samo z namenom, da bi bilo nase zivljenje lazje, bolj enostavno... Izumljamo cele kupe novih stvari... Kaj nas k temu vodi, s kaksnim namenom? Je res prakticnost tista, h kateri stermimo? Menim, da je v nas en sam velik pohlep, lov za denarjem,...
Ce bi se ozrli okoli sebe, bi videli, da vse kar RES potrebujemo, nam ponuja narava... Samo mi smo se vseeno brihtni... ;)
Malo mojega filozofiranja. ;)
Lep pozdrav obema iz Slovenije.
uuuuuu lejga stric zvonko:)pa smo te našl:)prebrali smo tvoje pisanje....pa smo prav prijetno presenčeni in mislimo da razmišljaš v pravo smer:)veselimo se še naprej takih dobrih člankov...samo jest še zj ne morm vrjet da to ti sam pišeš:)hehe...sj se hecam...sj se vid da si po kostovih:)nč...lepo se mj...uživjta obadva z karmen:)pa jav se kj na skypu!!!
pogrešamo te ************
nina*
Objavite komentar