POVNA GLAVA, SE VELIKO NE ZAPRTIH PREDALOV. NE VEM KAM DRVIM. LE VACSIH POSTOJIM, SE VPRASAM, SEM MORDA RES JAZ ALI NEKDO, KI MI POLAGA MISLI V VSE TE PREDALE. CAS JE ZE , DA SE ZNEBIM TE PRETEKLOSTI, V NOVEM SVETU ZACNEM NOVA DOZIVETJA IN RAZISCEM SAMEGA SEBE. V UPANJU, DA SE BOM V MIRU PRIBLJIZAL NARAVI TER ZIVALIM. NEBOM HLASTAL ZA BOGASTVOM , SLAVO... LAHKO RECEM, SVET JE MOJ IN KONCNO BOM ZACEL VLADATI Z MIROM V ROKI. TOKRAT SLEDITE MI IN SE PREPUSTITE MISLIM OSEBE, KI VAM BO PRICARALA SVET , LEPSI IN BOCUDOVANJA VREDEN. KOSTOV Z.
Powered By Blogger

PUSTIMO ZIVETI SEBI IN OKOLJU OKOLI SEBE

  • /////////////////////////////////////////////////

petek, 14. marec 2008

Redback

Redback!!!

No, pa povejmo se malo o malih zivalih na tej strani sveta, v Australiji, o
mali ubogi zivalici, ki jo preganjajo in ubijajo na vsakem koraku, takoj ko jo zagledajo. Uuuuaaauuu!! Redback! BOOOM! In ze je mrtev! $#*@#!$%#*^ ZAKAJ?
Ocitno nismo prisli se do spoznanja, da je zivalski svet del nas. A zal cloveski razum je tako nizkoten, da zival takoj odstrani iz svojega okolja, ce mu le moznost to dopusca.
Preidimo k resnicnemu dogodku.
Prejsni teden sem v sluzbi opravljal vsakdanje delo. Sodelavec Vik me je prosil, ce mu na pirovskih sodih zavarim pipo. OK. In zacel sem z delom. Zagrabil sem pirovski sod in ga obrnil in glej kdo se je skrival na dnu soda! Bil sem zacuden. Nisem se videl tako velikega REDBACKA. Nisem takoj spustil krika in udaril po malem pajkecu, ki zacuda ni bezal. Morda pa je cutil, da mu nic nocem in da me ni strah teh zivali. JA, SAMO STRAH DO TEH ZIVALI JE TREBA SPREMENITI in ne bo vam vec treba unicevati lepote narave v malem (ZUZELKASTEM SVETU). No in da zakljucim, nasel sem malo skatljico, ujel pajkca in ga odnesel domov. Naredil sem nekaj slicic in ga veselo izpustil na svobodo, obenem pa vam priblizal mali svet, ki je obcudovanja vreden in tako drugacen od samega clovestva. Uzivajte ob slicicah in kdaj se ulezite v nepokoseni travnik, zamizite in cutili boste tisoce malih zivalic ki si nemoteno utirajo svojo pot prezivetja.


Posted by Picasa

1 komentar:

Simona pravi ...

Res je zelo lep tale redback, čeprav pajkci niso ravno med mojimi najljubšimi živalmi, mi je tale zares lep. Cute! Sploh ne morem verjet da je res tako strupen in nevaren. Zelo lepe fotke si naredil z njim!