To poletje je bilo zame kar precej drugacno od lanskega. Ce pomislim, nic kaj drugace kot pa delovno. S Karmen sva izkoristila vse praznike in proste dneve, lahko recem, kar 100%. Neprestano v gibanju in pricakovanju novih dozivetij. Prevozila sva kar precejsno razdaljo po Victoriji, delu avstralije.
No, pa dosti cebedlanja. Avstralci bi rekli BULL's SHEET. Pretustite se slicicam in komentarjem ter uzivajte.


Ni komentarjev:
Objavite komentar